1. Медитації, як і будь-які розслаблюючі практики, піднімають рівень жіночої сили. Медитувати потрібно хоча б раз на день перед сном. Дуже корисні медитації на природі.
  2. Читання – прочитайте хорошу книгу, яку давно купили і поклали на полицю. Особливо корисно читати історії про життя людей. Вивчаючи долі, краще розумієш себе.
  3. Фізичне навантаження – якщо ви відчули занепад сил, починайте освоювати новий вид спорту. Це може бути не тільки новий вид фітнесу, але й просто ранкова пробіжка. Дуже корисні танці. Відмінний спосіб відновитися, якщо ви “викачані” після розставання з партнером.
  4. Здоровий спосіб життя – чи варто говорити, що погані звички негативно позначаються на жіночої енергії і красі. Поганою звичкою може бути не тільки куріння, але і звичка пізно лягати спати, злословити чи лінуватися.
  5. Насичується ЛЮБОВ’Ю – один з найважливіших аспектів. Якщо жінка не наповнила своє серце і душу любов’ю, вона енергетично слабка. І нічого не може дати чоловікові. Гірше того вона стане вампірити енергію у нього. Звідси занепад чоловіка, фінансовий крах, хвороби і втеча до іншої жінки. Використовуйте будь-які техніки, щоб наповнити свій колодязь любов’ю. Жінка – дає. Вона повинна бути повна любов’ю.
  6. Правильне харчування – споживайте продукти, які зазнали меншої термічної обробки і ближче до природи. Згадайте, яку силу дає яблуко, зірване вами в саду! І який-небудь гамбургер. Відчуття разюче відрізняються.
  7. Перебування наодинці з собою – не лякайтеся тих моментів, коли ви залишаєтеся зовсім одна. Не біжіть заміж тільки через самотність. Використовуйте цей час, щоб займатися собою. Природою закладено щомісячний період, коли жінка повинна думати тільки про себе. Це період менструацій.
  8. Вчіться працювати з енергією Місяця – постійте на вулиці в місячному світлі, заряджайте місячними променями воду. І додавайте її потім в ванну. Звертайтеся до Місяця за допомогою в жіночих недугах. Для цього потрібно в медитації уявляти, як ви купаєтеся в місячному світлі. Ви і Місяць – одне ціле.
  9. Аромати – від вас завжди має виходити аура приємного аромату. Жінка – це квітка. Купівля нових парфумів і вибір аромату підсилює жіночу енергію.
  10. Гідність – будьте впевнені у своїй унікальності.                                                                                                                                                                                                                                                  Жінка – це найпрекрасніше, що міг створити Творець. Ви прекрасні! Ви чарівні! Ви сексуальні!

Мар’яна Бенц

+38 (067) 340 04 99

©2019 Центр практичної психології «Ладаниця»