Сила слова!

 

Досить часто ми забуваємо про те, що людина наділена великою силою, найбільшою з усіх живих істот, що населяють нашу планету Земля. Знаходиться ця сила в слові. Пам’ятаєте в Біблії “Спочатку було слово…”. В звичайних, щоденних словах, які ми мовимо і закладена велика сила. Те, що ми говоримо, те й отримуємо. Тільки проявляється це не відразу. Може пройти день, може рік, а може і десятки років від часу коли ваше слово проросте і дасть плоди. Ці плоди можуть бути як солодкими, так і дуже гіркими для нас. Все залежить від сказаних нами слів, і почутих слів у нашу адресу.
Такі учені як Масару Емото ( Японія), Петро Гаряєв і Генадій Чеурін  багато років свого життя віддали дослідженням на тему сили слова, на стан та структуру ДНК людини.
Варто звернути  увагу на “слова кліше”, які багато людей щодня вживають не задумуючись над тим, до яких хвороб вони з часом можуть призвести:

Набридло до нудоти, ситий по горло, душу вивертає…. (Нервова анорексія).

Звалив на свої плечі, нести свій хрест, проблеми, які сидять на шиї….. (Остеохондроз).
Щось гризе, отруювати життя, сам собі не належу, набридло все до смерті…… (Рак).

Займатися самоїдством (будь якими репліками в різноманітних ситуаціях), уїдливість, щось (чи когось) не переварювати… (Виразка).

Щось сидить у печінках, сеча в голову вдарила, немає сил, смертельно втомився… (Урологічні захворювання).

Знайти віддушину, дати волю своєму гніву, перекрити кисень, чхати на когось… (Бронхіальна астма і гіпервентиляційний синдром).

Висмоктувати кров, вичавлювати соки, це увійшло до моєї плоті і крові…..(Захворювання крові).
Взяти близько до серця, серце розривається, удар в саме серце. (Інфаркт міокарду).

Він і не чухається, не хотів би опинитися в його шкурі, вразливий, тонкошкірий……. (Захворювання шкіри і алергія).

Сушити голову, ризикувати головою, ще головою побийся, суцільний головний біль…..(Мігрень, метеозалежність, -вразливість).

Кульгати на обидві ноги, нестійкий, хисткий, непрохідний ……(Хронічні судоми, подагра).

Випускати пару, увірвався терпець, піддавати жару, стібеться…..(Гіпертонія).

Їдкий, мені гірко, жовчний, щоб життя медом не здавалося, ніякої радості…….. (Захворювання печінки і жовчного міхура, а також ожиріння).

Очі б не бачили, страшно дивитися, дивлячись навіщо, світ не милий, непроглядний…… (Захворювання очей).

Не хочу цього чути, не говори, замовкни, заткнися, шумно, гуркотить…… (Зниження слуху, глухота).

Б’є, трясе, дратує, неприємно, не морочте мені голову, увірвався мій терпець ……. (депресія).

Звісно цей список не повний, але напрямок ви  зрозуміли. Цей список можна продовжити по відношенню до часу: я не встигаю, у мене не має часу…. і т.д. А також по відношенню до грошей, партнерів, що найважливіше дітей ( ти дурний, не будеш вчитися, будеш бикам хвости крутити і так далі…..)
Немає ніякої різниці в тому, до кого (чи чому) застосовуються ці і подібні слова і вирази. Сам факт їх присутності в активній мові закладає (а потім підтримує) програму хвороби чи невдач.

Всі слова – це сильний інструмент у нашому житті. Ми маємо про це пам’ятати, і думати перш ніж сказати, а в окремих випадках – думати перш ніж подумати! Адже не даремно є приказка:”Слово не горобець, вилетить – не піймаєш”!

 

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!