Причиною будь якого безладу і страждань у житті людини є те, що  у більшості випадків люди не розуміють механізму взаємодії свідомості і підсвідомості. Здоров’я, щастя, мир, радість супроводжують тільки тих людей, у яких свідомість та підсвідомість гармонійно взаємодіють між собою у часовому співвідношенні. Людина, котра бажає в душі одного, а на зовні проявляє інше, втрачає величезну кількість енергії, якої вже не вистачає на творчість. Коли енергія витрачається на підтримку амбіцій, обману, ілюзії тощо,  творчий потенціал починає згасати.  Степінь гармонії підсвідомості та свідомості визначає якість життя людини. Життя людини одночасно іде на двох рівнях: свідомому і підсвідомому. Ті думки і переконання, які на протязі довгого часу втовкмачувались підсвідомості, проявляються в житті людини в формі середовища проживання, матеріального достатку, стану здоров’я, конкретної події в житті.

З точки зору сучасних концепцій нових природничих наук, мозок людини – біологічний комп’ютер свідомості (БКС). Щоб його «включити», необхідно увійти в альфа-стан, тобто врівноважити частоту коливань лівої і правої півкуль мозку. Частота альфа-хвиль (7-14Гц) мозку характерна для першої фази сну, а також коли людина розслаблена. Коли людина в збудженому стані, багато думає та аналізує, тоді вібрації її мозку перебувають у частоті  від 14 до 22Гц (бета-хвилі). На цій частоті працює тільки ліва півкуля мозку. Чим же так чудова альфа-частота? Наука знайшла відповідь на це питання недавно. На альфа-рівні в процес мислення включається права півкуля головного мозку.  Саме права півкуля пов’язує нас з Творчим Началом, з власним вищим «Я», а через нього з Творчим полем всього Всесвіту, з джерелом всієї інформації, всіх відповідей і всіх рішень. Користуватися одною тільки лівою півкулею все одно, що прив’язати другу руку за спину.

Як же увійти в альфа-стан і залишатися в стані фізичної активності (тобто не спати)? 

Це дуже просто зробити, потрібно всього лише зупинити внутрішній діалог. На перший погляд виглядає не просто, але це як м’язи качати. Щоденна практика і все вийде! Методик є багато. Кожен для себе може підібрати ту, яка буде найбільш до вподоби. Це і медитація, і робота з тілом на розслаблення, і ще багато інших методик, з якими ви при бажанні можете ознайомитись на теренах інтернету.

Отже, розслабляючи тіло і переводячи вібрації мозку на альфа-рівень, ви включаєте біокомп’ютер в роботу, даючи словесні інструкціі, – програмуєте його.

Припустимо, ми хочемо за допомогою цього методу вирішити певну матеріальну трудність.

Перше, що потрібно зробити – усвідомити джерело негативних переконань.

Другим важливим кроком є визначити, які негативні метафори використовувалися для програмування. Метафори – слова кліше – шлях у підсвідомість. Вони проявляються в моделях мислення, які в свою чергу обрамлюються у слова-кліше (паразити). Наукою встановлено, що підсвідомість людини:

  • не вміє відрізняти правильну інформацію від перекрученої;
  • може реєструвати до 10 тисяч повідомлень в день;
  • вона починає процес сприйняття інформаціі з моменту зачаття; (сказане, побачене, почуте, відчуте, уловлене нюхом і дотиком);
  • піддається перепрограмуванню (тобто реагує більш за все або на найсильнішу, або на останню інформацію).

Усвідомивши, які метафори визначають життя людини, можна орієнтуватися, які блоки записані в підсвідомості. Реальні надії і страхи зберігаються на підсвідомому рівні.

Третій крок –  відчути впевненість, що від негативної програми можна звільнитися. Тобто повірити в себе, в те що ви самі творець свого життя. Забрати з себе позицію жертви.

Четвертий крок – перепрограмувати підсвідомість. Найбільш доступним методом на сьогоднішній день для людини є метод самонавіювання  чи прописування афірмацій.

На ментальному рівні самонавіювання – це засіб зв’язку між свідомістю, підсвідомістю і надсвідомістю.

За допомогою домінуючої думки самонавіювання впливає на підсвідомість і змушує діяти Творчий Механізм у відповідності з цією думкою. Якщо метафорично, то підсвідомість можна порівняти з  родючим грунтом, в якому рясно виростають бур’яни, якщо свідомо не посадити туди  корисні рослини. 

Досить часто виникає питання. Як довго прописувати позитивні афірмації і чи можна їх проговорювати, а не прописувати? Позитивні афірмації потрібно повторювати до результату. І дати собі час від трьох місяців до року. Підсвідомість перепрограмовується на протязі 40 днів. Але насправді у кожного свій час. Все залежить від того на скільки ви вірите в те, що робите, на скільки влучно підібрана позитивна афірмація, і як регулярно ви це робите. Результат приходить швидше, якщо ви все ж таки прописуєте слова афірмації. Тому що руки – антени мозку, так само як очі – дзеркало душі.

І ще, не менш важливий момент на отримання позитивного результату – потрібно відпустити ситуацію. І тут потрібно впустити в своє життя парадокс: з однієї сторони прописувати до результату, а з іншої сторони не чекати на результат, «не жадати»! Просто знайте, що там-то чекає вас те-то, і намагайтеся наблизити до цього знання максимуму спокою. Тобто, не забарвлюйте цей результат переживаннями та пристрастями.

Мар’яна Бенц

+38 (067) 340 04 99

©2019 Центр практичної психології «Ладаниця»