Я дякую Богові за великий дар — це дар життя і дар вибору!  За своє життя я здобувала певний досвід, пройшла багато уроків і випробувань, з яких я зробила висновки, а з деяких, можливо, і не зробила. Також дякую за всіх своїх учителів, які трапляються мені на шляху, а особливо за тих, з якими я живу пліч-о-пліч.

Особлива подяка за мого чоловіка, який прищепив мені любов до навчання та саморозвитку. Тільки з ним я навчилася будувати справжні стосунки між чоловіком і жінкою, я навчилася йти на компроміси, а саме головне — навчилася прощати і сприймати людей такими, якими вони є, і просто їх любити. Ми одружені вже більше десяти років, і я можу щиро сказати, що в нас збереглися теплі та ніжні стосунки.

Також дякую Богові за дар материнства. Я дякую за своїх двох синочків, які тримають мене в тонусі та постійно своїми вчинками, своєю цікавістю і безпосередністю вчать мене. Саме зі своїми дітьми я навчилася проявляти терпимість, далі пізнавати світ і радіти дрібничкам. Я знову їжджу на велосипеді, навчилася кататись на лижах, граю в хованки, бігаю й отримувати насолоду від цього!

Особлива подяка моїй мамі, яка ніколи не нав’язувала мені свого бачення життя, яка не була до мене категоричною та нічого не вимагала від мене. Вона завжди схвалює мій вибір і підтримує мене. Дякую.

Ще хочу подякувати всім своїм друзям за дружбу. Я дійсно маю таких друзів, які завжди готові допомогти і підтримати, і я ціную це.

Загалом, я дякую Богові за все, що маю! І я щаслива  людина!

+38 (067) 340 04 99

©2019 Центр практичної психології «Ладаниця»