Як правильно загадувати бажання?!

Як загадувати бажання? Ладаниця

Збігають останні дні старого року. У передноворічній метушні, десь зовсім поруч у кожного з нас крутиться думка про диво новорічної ночі та сокровенне бажання, яке ми всі, чи то більшість з нас, загадує під бій курантів… Та чомусь не всі наші бажання здійснюються. Можливо, ми не правильно загадуємо ці свої сокровенні бажання?!Як правильно загадувати бажання? Розгляньмо алгоритм їхнього загадування!

Отже, щоб наше бажання у новому році збулося, ми маємо загадати його в теперішньому часі.

Ми маємо думати так, наче наша заповітна мрія вже збулася.

Вірно наше бажання звучатиме так: «Мій чистий місячний дохід складає 10 000 $».

Невірне формулювання звучить так: «Хочу мати дохід 10 000 $». Що тут неправильно?! По-перше, вислів «хочу мати…» і невстановлені межі: «дохід на рік, тиждень, місяць тощо». Коли ми думаємо, що бажане вже у нас є, ми синхронізуємося з цим бажанням і підлаштовуємо себе під відповідні вібрації. Живемо тут і тепер, а не мріями про майбутнє.

Друге, на що слід звернути увагу: наше бажання має бути сформоване в позитивному руслі й без частки «НЕ».

Невірно: «Не хочу бути товстою чи хочу схуднути». Таке формулювання побудоване від зворотного процесу, тобто втечі від чогось. Щоб вірно сформувати те ж саме бажання: «Моє тіло струнке і здорове!» Такий спосіб побудови бажання спонукатиме до дії, до чогось позитивного. Наша підсвідомість і всесвіт, у якому ми живемо, не сприймає частки «НЕ». Також підсвідомість має схильність захищати свій внутрішній світ і вписані в ній переконання. І тому, якщо ми налаштовані до якоїсь своєї частини вороже, то підсвідомість пручатиметься і створюватиме всі можливі перешкоди на шляху до вашого бажання. Саме тому слід звернути увагу на те, щоб бажання було промовлене, а краще прописане в позитивному руслі.

По-третє, зверніть увагу на те, щоб ваше бажання було реалістичним.

Якщо донині у вас була заробітна плата у розмірі 4 тисяч гривень, а ви бажаєте 10 000 $, то це бажання нереалістичне для вашої підсвідомості. Вона буде неготова до такої суми відразу. Для неї ця сума буде небезпечною, тому вона всіляко пручатиметься втіленню цього бажання. Свої горизонти потрібно розширювати поступово.

По-четверте, ваше бажання має бути чітким, не розмитим.

До прикладу: «Я живу у власній квартирі площею 100 квадратних метрів із ремонтом і новими меблями». І не чітке бажання: «Я живу у новій квартирі з меблями в елітному районі». Чому? Бо жити можна, але не у своїй квартирі.

По-п’яте, ваше бажання має бути екологічним.

Що це означає?! Що в результаті виконання вашого бажання ніхто не повинен постраждати, і ви в тому числі. Досить часто ми самі не відаємо, чого бажаємо. Бажання здійснюються, а ми потім страждаємо. Чому так відбувається? Бо зазвичай наші бажання є умовою до виконання інших бажань. Щоб простіше було зрозуміти, поясню на прикладі. Багато незаміжніх жінок хочуть заміж. І від щирого серця загадують собі чоловіка. Потім, коли їхній принц з’являється на горизонті, починається «казка» з великою кількістю проблем, образ, звинувачень тощо. На питання «Нащо вам чоловік?» до жінок, які бажають чоловіка, відповідь у всіх одна: «Щоб бути щасливою!». Тоді виникає інше питання: «А хто вам сказав, що чоловік зобов’язаний зробити вас щасливою?». У цьому випадку бажання мати чоловіка є передумовою до того, щоб почуватися щасливо. Багато жінок насправді так і думають. Вони вважають, що будуть щасливими тільки тоді, коли в них буде чоловік. Під час читання цього тексту у вас може виникнути питання: «То що, не бажати чоловіка?». Звісно, що бажати. Але ви повинні спершу навчитися бути щасливою сама з собою. І тільки тоді чоловік, який прийде у ваше життя, зможе зміцнити вашу щасливість. Тоді бажання звучатиме так: «Я щаслива у стосунках зі своїм чоловіком» або «Я щаслива у шлюбі». Навчіться контролювати, щоб ваші бажання не були передумовою виконання інших бажань!

Екологічне бажання. Ладаниця

Дуже важливо! Щойно ви загадали бажання, відпустіть його, не «мусольте» його, не думайте про нього багато й часто. Годі про нього думати, час перейти до дій.

Трапляються бажання, про які ви багато років мрієте, а вони таки не здійснюються. У такому разі є два варіанти:

  • перший: можливо, у вас є дуже сильні вторинні вигоди, щоб це бажання не здійснилося. Тоді вам слід звернутися по допомогу до спеціаліста, який допоможе вам дослідити вашу підсвідомість та виявити вторинні вигоди.
  • другий: може, вартує зробити перший крок на зустріч свого бажання. Бо часто ми себе поводимо як в тому анекдоті:

Просить один дуже віруючий чоловік у Бога:

– Боже, пошли мені виграш у лотерейному білеті!

Довго цей чоловік просив і багато молився про це. А бажання все не збувалось. Аж нарешті не витримав Бог, прийшов до нього, та й каже:

– Чоловіче, ну купи собі хоча б раз, хоча б один лотерейний білет, щоб я зміг виконати твоє бажання!

Зробіть перший крок, потім другий, потім самі знаєте який. Очі бояться, а руки роблять! Не можете йти до свого бажання, ляжте головою в його напрямку. Може, хто підвезе 😉

Мар’яна Бенц

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!