Як працювати з негативними переконаннями і чому афірмації не завжди діють?

Негативня переконання

Причиною будь якого безладу і страждань у житті людини є те, що  у більшості випадків люди не розуміють механізму взаємодії свідомості і підсвідомості. Здоров’я, щастя, мир, радість супроводжують тільки тих людей, у яких свідомість і підсвідомість гармонійно взаємодіють між собою в часовому співвідношенні. Людина, котра бажає в душі одного, а на зовні проявляє інше, втрачає величезну кількість енергії, якої вже не вистачає на творчість. Коли енергія витрачається на підтримку амбіцій, оману, ілюзії тощо,  творчий потенціал починає згасати.  Степінь гармонії підсвідомості і свідомості визначає якість життя людини. Життя людини одночасно іде на двох рівнях: свідомому і підсвідомому. Ті думки і переконання, які на протязі довгого часу втовкмачувались підсвідомості, проявляються в житті людини в формі середовища проживання, матеріального достатку, стану здоров’я, конкретної події в житті.

З точки зору сучасних концепцій нових природничих наук, мозок людини – біологічний комп’ютер свідомості (БКС). Щоб його «включити», необхідно увійти в альфа-стан, тобто врівноважити частоту коливань лівої і правої півкуль мозку. Частота альфа-хвиль (7-14Гц) мозку характерна для першої фази сну, а також коли людина розслаблена. Коли людина в збудженому стані, багато думає та аналізує, тоді вібрації її мозку перебувають у частоті  від 14 до 22Гц (Бета-хвилі). На цій частоті працює тільки ліва півкуля мозку. Чим же так чудова альфа-частота? Наука знайшла відповідь на це питання недавно. На альфа-рівні в процес мислення включається права півкуля головного мозку.  Саме права півкуля пов’язує нас з Творчим Началом, з власним вищим «Я», а через нього з Творчим полем всього Всесвіту, з джерелом всієї інформації, всіх відповідей і всіх рішень. Користуватися одною тільки лівою півкулею все одно, що прив’язати другу руку за спину.

Як же увійти в альфа-стан і залишатися в стані фізичної активності ( тобто не спати)?  Це дуже просто зробити J потрібно всього лиш зупинити внутрішній діалог. На перший погляд виглядає не просто, але це як м’язи качати. Щоденна практика і все вийде! Методик є багато. Кожен для себе може підібрати ту, яка буде найбільш до вподоби. Це і медитація, і робота з тілом на розслаблення, і ще багато інших методик, з якими ви при бажанні можете ознайомитись на теренах інтернету.

Отже, розслабляючи тіло і переводячи вібрації мозку на альфа-рівень, ви включаєте біокомп’ютер в роботу, даючи словесні інструкціі, – програмуєте його.

Припустимо, ми хочемо за допомогою цього методу вирішити певну матеріальну трудність. Перше, що потрібно зробити – усвідомити джерело негативних переконань.

Другим важливим кроком є визначити, які негативні метафори використовувалися для програмування. Метафори – слова кліше – шлях в підсвідомість. Вони проявляються в моделях мислення, які в свою чергу обрамлюються в слова-кліше (паразити). Наукою встановлено, що підсвідомість людини:

  • не вміє відрізняти правильну інформацію від перекрученої;
  • може реєструвати до 10 тисяч повідомлень в день;
  • вона починає процес сприйняття інформаціі з моменту зачаття; (сказане, побачене, почуте, відчуте, уловлене нюхом і дотиком);
  • піддається перепрограмуванню (тобто реагує більш за все або на найсильнішу, або на останню інформацію).

Усвідомивши, які метафори визначають життя людини, можна орієнтуватися, які блоки записані в підсвідомості. Реальні надії і страхи зберігаються на підсвідомому рівні.

Третій крок –  відчути впевненість, що від негативної програми можна звільнитися. Тобто повірити в себе, в те що ви самі творець свого життя. Забрати з себе позицію жертви.

Четвертий крок – перепрограмувати підсвідомість. Найбільш доступним методом на сьогоднішній день для людини є метод самонавіювання  чи прописування афірмацій.

На ментальному рівні самонавіювання – це засіб зв’язку між свідомістю, підсвідомістю і надсвідомістю. За допомогою домінуючої думки самонавіювання впливає на підсвідомість і змушує діяти Творчий Механізм у відповідності з цією думкою. Якщо метафорично, то підсвідомість можна порівняти з  родючим грунтом, в якому рясно виростають бур’яни, якщо свідомо не посадити туди  корисні рослини J

завантаження (2)

Досить часто виникає питання. Як довго прописувати позитивні афірмації і чи можна їх проговорювати, а не прописувати? Позитивні афірмації потрібно повторювати до результату. І дати собі час від трьох місяців до  року. Підсвідомість перепрограмовується на протязі 40 днів. Але насправді у кожного свій час. Все залежить від того на скільки ви вірите в те, що робите, на скільки влучно підібрана позитивна афірмація, і як регулярно ви це робите. Результат приходить швидше, якщо ви все ж таки прописуєте слова афірмації. Тому що руки – антени мозку, так само як очі – дзеркало душі.

І ще, не менш важливий момент на отримання позитивного результату – потрібно відпустити ситуацію. І тут потрібно впустити в своє життя парадокс: з однієї сторони прописувати до результату, а з іншої сторони не чекати на результат J «не жадати»! Просто знайте, що там-то чекає вас те-то, і намагайтеся наблизити до цього знання максимуму спокою. Тобто, не забарвлюйте цей результат переживаннями і пристрастями.

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!