У чому сила жінки?

У  час, що ми проживаємо тепер, досить  часто можна почути про те, що жінка наділена особливою силою, яку потрібно плекати і берегти з дитинства. Ця сила – це не сублімована тонка енергія з якої твориться матеріальний світ. І особливо активується вона в процесі емоційних піднесень.  І немає значення, якого забарвлення емоційне піднесення: негативного чи позитивного.  Саме тому жінка стає небезпечною для себе, свого чоловіка і дітей, коли її заполонюють некеровані негативні емоції. Жінка, яка вміє керувати цією силою, має здатність творити свій матеріальний світ в достатку і радості. І звідси призначення жінки  – навчитися управляти цією енергією так, щоби плекати щасливу долю собі, своїм дітям і чоловікові.

А як же чоловіки спитаєте ви? Невже наші чоловіки обділені цією силою? Звісно ж ні. У чоловіків теж є ця сила. Але як нам відомо чоловіки менш емоційні, ніж жінки. І природа чоловіка  направлена на дію і на досягнення, будівництво матеріального світу. А природа жінки направлена на внутрішній світ – створення атмосфери. Недаремно кажуть – жінка берегиня. Берегиня чого? Берегиня внутрішнього стану, свого і своєї сім’ї, свого дому.

Яка саме є сила в жінки? І в чому ж вона виражається?

  1. Відкрите і любляче серце – це життя в радості, позитивному мисленні. Тільки перебуваючи в радості, жінка може управляти реальністю, в іншому випадку, реальність управляє нею. Для цього жінці потрібно працювати над зціленням дитячих образ, вивільняти з себе претензій, роздратування, та інші токсичні емоції. Важливо позбутися стану жертви, навчитись мислити позитивно і довіряти процесу життя. І в цьому Вам можуть допомогти листи вдячності.
  2. Сексуальне наповнення. Вам відомо, що сексуальна енергія – це енергія творення. Це найсильніша енергія в світі.

Що допомагає розкрити сексуальну енергію? Це тренування інтимних м’язів з допомогою нефритових тренажерів, прийняття і любов до свого тіла, турбота про своє тіло ( масаж, гімнастика, танці), робота над своїми комплексами, уміння гарно вдягатися, наносити макіяж і отримувати задоволення від цього процесу. А також, це заняття творчістю в будь яких її проявах та вміння отримувати естетичну насолоду. Тобто, це все те, що подарує вам смак істинного щастя, фізичної і душевної благодаті.

  1. Сила слова та голосу. Бог наділив нас силою слова через яку ми транслюємо енергію у зовнішній світ.

Не даремно Сократ казав: «Скажи мені що не будь , і я скажу тобі хто ти».

Словом можна вбити і воскресити. Слова, що дають енергію людям, це слова підтримки, похвали. Це також вміння слухати і чути. Це звучання голосу з серця ( тембр голосу). Про  жінку, яка говорить чистою мовою (без слів паразитів), яка є красномовною, відає істину і вміє її виражати так і кажуть «Вона як пісня…». Детальніше про силу слова можна почитати тут.

  1. Сила жіночого доторку. Немає нічого приємнішого за ніжні мамині обійми. Не даремно в народі кажуть «Цілющі мамині руки». Доповнити і розвинути цей аспект жіночої сили допоможе освоєння різноманітних масажних технік.

Розкривайте свою жіночу суть у всіх її напрямках та аспектах, і будьте щасливі!

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!