Групова психотерапія допоможе дізнатися про ваші способи побудови контакту з іншими, допоможе позбавитисись сором’язливості, покращить комунікативні навички
Що таке групова психотерапія та що ви отримаєте в результаті проходження групової терапії?
Групову психотерапію рекомендують якщо
- Складно відстоювати особисті межі у спілкування
- Складно налагоджувати стосунки з оточуючими
- Високий рівень соціальної тривоги
Як відбувається психотерапевтична група та в чому її ефективність?
Формат групової роботи полягає в тому, що учасники діляться своїми переживаннями та досвідом під супроводом психотерапевта. У психотерапевтичній групі кожен з учасників зустрічається з різними реакціями інших людей. Це дає можливість дослідити свої способи побудови стосунків з іншими. У групі є можливість дослідити себе та свої почуття, розширити свої способи побудови контакту з іншими.
Кількість учасників у групі від 8 до 14 людей. Групова психотерапія є більш бюджетною формою роботи над собою ніж індивідуальна терапія.
У групі ви можете побачити як взаємодіють між собою інші учасники, та як вони справляються з своїми життєвими труднощами. У групі можуть зустрітися учасники, які долають такі ж самі життєві виклики. Це може допомогти “підгледіти” різні способи справлятися з життєвими кризами та труднощами, а також знайти розуміння та підтримку від іншого учасника, в кого такі є життєві виклики.
Запрошуємо вас у терапевтичну групу, ціль якої:
- Створити безпечний простір з метою усвідомлення переконань, які заважають будувати гармонійні стосунки з собою та оточуючими
- Група направлена на те, щоб кожен учасник розвинув уміння, які допомагають будувати кращий стосунок із собою та іншими
Як відбуватимуться зустрічі?
-
Жива зустріч один раз на два тижні, тривалістю три години.
-
Ніщо так не надихає і не підтримує, як живі зустрічі з однодумцями. Особливо, коли є потреба у змінах.
-
Тривалість курсу 9 місяців (18 зустрічей).
-
Перших дві зустрічі є відкритими. Це означає, що ви можете покинути групу, якщо вам не підійде такий формат роботи, і на ваше місце може доєднатися новий учасник.
Ведуча групи
Мар’яна Бенц
Психологиня, психотерапевтка, тренерка з емоційного інтелекту і психосоматики, засновниця Центру практичної психології «Ладаниця».
Детальніше про тренера можна почитати тут