Що заважає вільній циркуляції енергії грошей у полях людини?

Що заважає вільній циркуляції енергії грошей у полях людини:
·        Перша ознака бідності — це захаращеність простору! Це виникає, коли шкода щось викинути.
·        Перший крок, щоб показати світові, що  ви хочете бути багатими, — це змінити свою зовнішність а відтак, і якість життя. Гроші починаються з відношення до себе: як ви вдягаєтесь, яку білизну носите, чи вдягаєте колготи зі «стрілкою» під штани, яку косметику ви купуєте.
·        Гроші приходять на задоволення, тому вчіться приносити собі задоволення без почуття провини.
·        Гроші і секс дуже взаємопов’язані. Скільки у нас сексуальної енергії, стільки у нас і грошей. Тому поповнюйте рівень своєї сексуальної енергії за допомогою енергетичних практик.
·        Чітке розуміння того, що хочете (на які цілі ви потратите ці гроші, це зустріч з грошима, і від яких цілей ви отримаєте ці гроші). Лінь — це відсутність цілі!

·        Бути завжди в позитивному, хорошому настрої. Жінка як магніт притягує все, що випромінює. Пам’ятайте: гроші приходять на задоволення!
·        Відсутність внутрішніх блоків, негативів, страхів.
·        Грошей завжди стільки, скільки потрібно. Гроші — це наслідок внутрішнього стану. Тому, якщо грошей немає, то ви вирішили бути в поганому настрої.
•         Відсутність каналу зв’язку з тонким світом, якщо людина нічого не направляє на благодійність і духовні цілі;
•         Негативне ставлення до діяльності, якою займаєшся («Я терпіти не можу цю роботу»). Робота, зведена до рангу примусу, стає каторгою, а не творчістю;
•         Перекіс у бік духовних практик із зневажливим ставленням до грошей і фізичного світу. Перехід на духовні плани можливий тільки після організації власного життя, простору і часу на фізичному рівні. Багатство — це не кількість грошей, це стан душі! Духовність це багатство!
•         Прив’язка власних можливостей до стану економіки в країні. Енергія грошей виробляється особистою творчістю, незалежно від спадів і підйомів в державі.

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!