Що важливо для чоловіків? Відмінності між чоловіком і жінкою

Самоствердження чоловіка

Для кожного чоловіка важливо самостверджуватись у власних і чужих очах, доводити, що вони кращі, сильніші, талановитіші за інших.

Їхнє самопочуття визначається тим, наскільки вони здатні досягати високих результатів. Тільки успіх дає їм відчуття себе та реалізації себе. Вони цінують силу, люблять змагатися. Для кожного чоловіка важливо мати улюблену справу та бути визнаним в улюбленій справі серед колег і друзів, у суспільстві.

Самопочуття жінки визначається тим, як вона себе почуває, а також якістю стосунків з довкіллям.

Для жінки важливо, щоб у житті були присутні гармонія, любов, взаємодопомога і взаєморозуміння. Для жінки важливо виражати свої почуття, говорити, ділитися проблемами. Жінки люблять давати поради, оскільки для них це означає можливість поговорити і надати підтримку.

Чоловіки не люблять, коли їм дають поради, особливо непрошені поради.

Для чоловіка дати йому непрошену пораду — це все одно, що поставити під сумнів його здатність приймати рішення й діяти самостійно. Тому чоловіки тримають свої проблеми при собі. Дати чоловікові непрошену параду чи того більше «пиляти» його, особливо, коли він зробив щось не так, сильно підриває його віру в те, що ви його любите і вам можна довіряти.

Жінку часто поглинають емоції – це відбувається через гормональну нестабільність (коливання місячного циклу), тому нам украй важливо виговорюватися.

Нам важливо, щоб нас просто слухали. Чоловікам не властиві гормональні коливання, тому вони емоційно стабільні. І на будь-які жіночі теревені вони дають готові рішення, не розуміючи, що для нас просто важливо виговоритися, і що нам непотрібні готові рішення. Коли жінка відхиляє рішення, яке їй пропонує чоловік, то йому здається, що його компетентність поставлена під сумнів.

Коли в жінки проблеми, вона звертається до того, хто користується її довірою, і докладно розповідає про це. Бо їй важливо виговоритись. Коли в чоловіка проблеми, він замикається в собі, перестає йти на контакт. Наодинці вирішує проблему і пов’язані з нею переживання. Якщо чоловікові не вдається знайти рішення проблеми, він переключається для того, щоб розслабитись, і займається чимось, щоб відволіктися: п’є пиво, дивиться телевізор, читає газети, переключається на секс, грає в ігри. Коли мозок таким чином відключається, поступово настає розслаблення. А в жінки настає розслаблення тоді, коли вона відчуває, що її підтримують і розуміють.
Що важливо для чоловіків

Чоловіки відчувають душевний підйом і прилив сил, коли відчувають себе потрібними.

Задовольняючи потреби своєї коханої, закоханий чоловік відчуває таке ж задоволення, якби він задовольняв власні потреби. Він заряджається енергією, діючи в ім’я вищих цілей, ніж задоволення власних інтересів.

Жінка відчуває душевний підйом і прилив сил, коли відчуває, що про неї є кому потурбуватися.

Коли жінка не відчуває, що вона заслуговує любові просто так, за правом народження, тому що вона жінка, і що їй не потрібно заслуговувати цю любов, тоді вона почувається постійно нещасною в стосунках, бо є напруженою. І щойно до неї приходить глибинне розуміння того, що вона заслуговує любові просто так, до неї приходить глибоке розслаблення, вона легко приймає, бо розуміє, що достойна цього, і віддає просто своєю розслабленою і щасливою присутністю.

У чоловіка є вроджена потреба почувати себе потрібним — забезпечуючи сім’ю фінансово.

Почуття його гідності може постраждати, якщо він бачить, що жінка краще справляється з роботою, успішніше робить кар’єру за нього. Інша не менш важлива потреба чоловіка —захист своєї жінки і дітей. Часто говоріть своєму чоловікові наступне: «Я така рада, що у мене є сильний чоловік, який може мене захистити. Мені було б складно прожити без тебе». І неважливо, від чого він вас захищає: від темряви, ваших страхів, ілюзорних драконів, мишей. Головне, що ВІН вас захищає.

Для чоловіків важливо отримувати визнання вдома від своєї жінки. Визнання вони отримують, коли відчувають свою потрібність: коли жінки вміють просити допомоги, дякувати за неї і захоплюватися своїми чоловіками. Не знецінюйте його досягнень. Чоловіки думають, що їх знецінюють, коли жінка проявляє байдужість до його досягнень. А саме:

  • Він розповідає про свої успіхи, а ви позіхаєте, читаєте газету, миєте посуд у той час тощо. Жінкам слід пам’ятати, що це ми можемо водночас робити кілька справ, бо ми наділені розфокусованою увагою й інтуїцією. Якщо чоловік щось робить, він робить тільки одну справу, бо не може водночас виконувати кілька завдань. Коли він вам розповідає про свої успіхи, все відкладайте і слухайте його!
  • Якщо він вам вдесяте розповідає про якийсь свій успіх, а ви всім своїм виглядом вказуєте, що ви це вже чули, то краще просто змовчати і сказати щось на кшталт: «Любий, і хоча я це вже чула 10 разів, мені однаково так приємно слухати про твої досягнення».
  • Якщо чоловік розповідає вам про свої досягнення, а ви мовчки даєте зрозуміти, що вам ніколи його слухати, не проявляючи жодних емоцій. Чоловіки очікують від нас емоційного прояву за їх досягнення.

Ніколи не принижуйте свого чоловіка, особливо на людях. Прийміть його. Відмовтеся від критики будь-кого, в тому числі свого чоловіка.

Ось такі наші чоловіки:)

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!