Медитації

Виявлення претензій до чоловіків з підсвідомого рівня + Гармонізація відносин з чоловіками

 

Формат: аудіофайл, МP3

Тип: комплект з двох вправ-медитацій

99 грн

Опис

1. Вона допоможе вам позбутися претензій. Перед прослуховуванням аудіо-медитації потурбуйтесь, щоб вам ніхто не заважав. Прослухавши вправу-медитацію, візьміть ручку й чистий лист паперу і перелічіть усі претензії до тих чоловіків, які згадалися вам у процесі медитації.

2. Цю вправу-медитацію варто слухати після виконання вправи-медитації «Виявлення претензій до чоловіків з підсвідомого рівня». Вона допоможе вписати у підсвідомість, що взаємодія з чоловіками може приносити радість, підтримку й задоволення. Іншими словами, допоможе переписати “шаблон” внутрішнього чоловіка.

Гармонізація чоловічого роду + Гармонізація жіночого роду

 

Формат: аудіофайл, МP3

Тип: комплект з двох вправ-медитацій

99 грн

Опис

1. Ця вправа направлена на зцілення свого роду, та на відновлення зв’язку з ним. Всі чоловіки роду мають вплив на формування шаблону нашого внутрішнього чоловіка, за яким ми притягуємо в своє життя чоловіків.

2. Ця вправа направлена на зцілення свого роду, та на відновлення зв’язку з ним. Виконання цієї аправи допоможе трансформувати негативні родові програми, які ми успадковуємо. Всі жінки роду формують наше ставлення до чоловіків, до себе, та інших важливих життєвих процесів.

Зцілення внутрішньої дитини

 

Формат: аудіофайл, МP3

Тип: вправа-медитація

59 грн

Опис

Ця вправа направлена на те, щоб відновити контакт з вашою внутрішньою дитиною. Вона буде корисною вам, якщо у вас заблоковані ваші “хочу”, ви перестали мріяти, часто і багато ображаєтесь, не любите себе.

Злиття зі стихіями

 

Формат: аудіофайл, МP3

Тип: аудіо-медитація

59 грн

Опис

Карл Густав Юнг висунув теорію, що у кожного з нас є внутрішні субособистості або архетипи. Архетипи — це вроджені ідеї чи спогади, які спонукають людей певним чином сприймати й переживати події і реагувати на них. Це певні фактори, у яких люди реалізовують у своїй поведінці універсальні моделі мислення й дії.

Любов до свого тіла

 

Формат: аудіофайл, МP3

Тип: вправа-медитація

59 грн

Опис

Як часто жінки не приймають і не люблять свого тіла. От якби ніс коротший, чи стегна вужчі, чи ноги від вух…Але тим не менше тіло – це храм душі. Це досконалий інструмент, який є умовою життя на цій планеті. Не люблячи і не приймаючи свого тіла, людина не приймає себе. Ця медитація допоможе вам прийняти і полюбити своє тіло. Налагодити з ним контакт. Ви знаєте, що позасвідоме говорить з нами з допомогою тілесних сигналів? Ця медитаця допоможе вам навчитися слухати сигнали власного тіла.

Енергетична хвиля

 

Формат: аудіофайл, МP2

Тип: вправа-медитація

59 грн

Опис

Ця вправа медитація направлена на те щоб відновити енергетичний баланс, наповнитись енергією і відновити сексуальну енергію

+38 (067) 340 04 99

©2019 Центр практичної психології «Ладаниця»