Магія кольору

Магія кольору

Колір — це найпотужніше джерело енергії, яке впливає на нас ззовні, постійно та невловимо.

Те, що колір має колосальний вплив на нашу підсвідомість і поведінку, вченими доведено вже давно.

А ви знали, що багато хвороб лікується кольором? З погляду сучасної науки світло, зокрема колір, є електромагнітним хвильовим коливанням, тобто кожен колір має свою вібраційну  частоту, і коливаються кольори в межах від 380 і 760 нм. Наші внутрішні органи теж вібрують на певних частотах. Якщо людина споглядає на колір, який має частотний резонанс з хворим органом, то це призводить до швидшого одужання органу. Згідно з давньокитайською філософією, кожен орган забарвлений у той чи інший колір. До прикладу, печінка відповідає синьо-зеленому кольору, серце забарвлене у червоний колір, нирки — у чорний, а легені — у білий, селезінка та підшлункова — у жовто-оранжевий.

Очі — це «вікна», через які світло входить у наше тіло.

Проходячи зоровим нервом, світловий промінь роздвоюється, і один його імпульс іде у відділ мозку, де безпосередньо створюється зоровий образ. Інший потрапляє в гіпоталамус, який пов’язаний з нервовою й ендокринною системами.

Ендокринна система виробляє гормони на відповідний колір. За ці процеси відповідає гіпофіз. Гіпофіз розкладає світло на колір і через печінку доводить до відповідного  органу. Саме тому багато хвороб лікується кольором.

Наприклад, діабет лікується жовтим і оранжевим кольором; гіпертонія — зеленим. Окрім того зелений колір очищає кров та укріплює серцево-судинну систему, а також стимулює роботу вилочкової залози, яка впливає на формування імунної системи. Тим, хто сидить на дієті, слід пам’ятати, що жовтий та оранжевий кольори збуджують апетит, тому не фарбуйте стіни своєї кухні у ці кольори, та не купляйте предметів інтер’єру у свою кухню цих кольорів. Крім того, жовтий колір має протимікробну дію.

Червоний колір лікує кір, рожу, знімає вроки, допомагає при анемії та гіпотонії (підвищує артеріальний тиск). Тому люди, які страждають на гіпертонію, мають уникати червоних речей у своєму гардеробі.

Синій колір відновлює зір і слух, а також допомагає звільнися від пагубних звичок. Курці, візьміть це до уваги, якщо плануєте кинути палити: купіть собі речі синього кольору.

Голубий колір допомагає лікувати органи дихання, регулює роботу щитовидної залози, може зарадити при хворобах, пов’язаних з порушенням обміну речовин і центральною нервовою системою.

Магія кольору

Колір — це один з чинників, який формує та впливає на стан нашої психіки.

Адже наші емоції теж регулюються ендокринною системою.

Отже, червоний колір допомагає при депресіях, меланхолії, додає впевненості тим, хто почувається невпевнено. Його слід носити тим, хто боїться успіху.

А от наявність жовтих речей у вашому гардеробі підвищить вашу самооцінку та допоможе виховати в собі волю. А якщо вам потрібно, щоб ваші колеги та напарники на роботі швидше приймали рішення, то пофарбуйте стіни свого кабінету у жовтий колір.

А якщо вам потрібно підвищити свою стресостійкість, зняти напруження та відчувати спокій і мир — то часто споглядайте на зелений колір, носіть одяг цього кольору та пофарбуйте у цей колір стіни своєї спальні, тому що він ще й має снодійну дію.

Якщо вам потрібно втамувати емоції або погасити пристрасть, тоді одягайтесь у відтінки синього. Тільки пам’ятайте, що цей колір гасить усі емоції — у тому числі позитивні.

А от голубий колір допомагає розкрити творчий потенціал і покращує пам’ять.

Фіолетовий колір покращує роботу мозку, а в дозованій кількості лікує депресію. А ще він сприяє виробленню мелатоніну, тому має омолоджувальну  дію на організм. Купляйте собі предмети інтер’єру в дім та аксесуари цього кольору. Коли його забагато, він може дати зворотну реакцію і викликати депресію.

Пам’ятайте про те, що поєднання чорного і білого створює тиск на психіку, бо вони поглинають один одного. А ще про те, що якщо у людини є потреба у якомусь кольорі в лікувальних цілях, вона уникатиме цих кольорів — вони будуть їй не до вподоби. Наприклад, людина, що хворіє на діабет, уникатиме жовтого й оранжевого кольорів.

Ось так можна допомогти собі кольорами, це один із багатьох методів арт-терапії, які може застосувати будь-яка людина!

Успіхів вам!

Мар’яна Бенц

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!