Історія Ладаниці

Життя у потоці

Вітаю! Мене звати Мар’яна Бенц я психолог, тренер з емоційного інтелекту і психосоматики, засновниця центру практичної психології «Ладаниця», а ще щаслива жінка. Люблю  своє життя, з його успіхами і труднощами, люблю свою сім’ю, роботу і дякую Богу за щирих друзів. Та так було не завжди. Ще кілька років тому, я була зовсім не задоволена своїм життям і тим, що в ньому відбувається: роботою, тим як я проводила дозвілля, стосунками з чоловіком, та близькими, а що найгірше СОБОЮ. Я розуміла, що більше так не хочу, але не знала, що робити. Я почувалась сліпим кошеням, яке тицяє свою мордочку в різні сторони і не розуміє що робиться. Але я прийняла рішення шукати вихід!

Я зрозуміла, що часто  емоції мені заважають жити. Я не вміла виражати свій гнів, а уміла бути в гніві і виражати його криком. Це руйнувало стосунки, в першу чергу з рідними.  А на роботі, я навпаки затамовувала свої емоції, і це руйнувало моє тіло. Тому в 26 років я почувалась  зовсім кепсько і моє тіло страждало від різних психосоматичних недуг. Ви напевно спитаєте до чого тут психосоматика? Виявляється емоції є первиннішими ніж інтелект. Ми вже народжуємося з емоціями, і якщо не вміємо вивільняти їх з себе коректним чином,  то страждає або наше тіло – і тоді це називається психосоматика, або стосунки.

Я почала опановувати навики емоційного інтелекту. Відвідала багато тренінгів на тему психосоматики та емоційного інтелету, прочитала безліч книг. Та крок за кроком вчилася отримані знання використовувати на практиці. Тепер я вмію говорити про свій гнів так, що це не зачіпає того до кого він адресований, а в свої 37 почуваюся набагато краще ніж у 26! Я стала тренером з емоційного інтелекту та психосоматики. Мої знання і вміння з психосоматики і емоційного інтелекту вилилися в тренінги: «Емоційний інтелект у спілкуванні», «Я і тіло», «Тілесність у воді». Навички емоційної компетенції допомагають мені будувати теплі і довірливі взаємини з оточуючими мене людьми та собою, підвищують стресостійкість. А з допомогою спеціальних  технік можна швидко зняти напругу, втому, та відновитися.

Мар'яна Бенц

Я довго шукала такий режим життя, щоб бути задоволеною тим, що у ньому відбувається.  Найбільшою перешкодою до задоволення моїм життям в його щоденному форматі було шаблонне мислення… якийсь сценарій, який хтось придумав, і я чогось вирішила, що маю жити саме за цим сценарієм. Найскладніше було відмовитись від цього шаблону. Звісно я не задоволена абсолютно всіма подіями у своєму житті. Але,  навчилася сприймати ці події не як катастрофу чи велику муку, а як урок, який цікаво пройти і взяти саму себе на «слабо».

Я помітила, що жінці легко ввійти в стан “ПОТОКУ ЖИТТЯ”, але складно втриматися в ньому.  Так було зі мною, я часто випадала з цього стану. Але цій перешкоді знайшла рішення! Всі мої пошуки гармонійного життя з собою і світом вилилися в ще один проект – школу психології для жінок «Шлях щасливої жінки». Чому я створила цей проект?

Ми жінки майстрині створювати ілюзії, часто вони є гальмом до нашого щасливого життя. Ми живемо в світі перенасиченому інформацією, і часто путаємо, думаючи, що коли щось знаємо, значить уміємо. І це формує ілюзію. Основне завдання нашої школи ЗНАННЯ ПЕРЕВОДИТИ В УМІННЯ, для того, щоб покращувати якість свого життя в щоденному форматі.

Мені добре дається структурувати, всі отримані знання  за багато років на різних курсах, я структурувала і у стислій формі подаю у школі, без «води», тільки те, що потрібно для практичного застосування і використання. Це те що дійсно допомагає покращити якість свого життя, та стати його автором.

Кілька років тому, ми з командою створили громадську організацію Центр практичної психології «Ладаниця». Зі мною в команді працюють люди,  які є неймовірно цінними для мене і для проекту. Місія нашого проекту – це  найпростішими словами доносити до людей основи психологічної грамотності, для того, щоб люди використовуючи їх, покращували своє життя в щоденному форматі, будували гармонійні стосунки з собою та близькими людьми.

Мрію, щоб наш проект ріс разом з нами, щоб у ньому з’являлися нові цікаві люди, щоб ми всі разом  дарували один одному користь і почуття потрібності,  віру в себе і ресурс. Саме тому, я продовжую неустанно вчитися, особистіно зростати, завжди прагну дізнатися щось нове і застосувати отримане знання на практиці.

Своїм сенсом вбачаю допомагати людям знаходити внутрішню точку опори,  гармонію і щастя в собі. Я допомагаю людям  підбирати такі ноти та акорди, які відлагоджують неповторне,  гармонійне внутрішнє звучання –  пісню душі. Саме тому подалася в психологію. Після закінчення класичного навчання на психолога зрозуміла, як мало я знаю і можу, тому продовжила своє навчання на інших проектах.  Стала гештальт терапевтом, арт-терапевтом. Я зрозуміла, який вплив на нас має позасвідоме, і як часто ми його не чуємо чи не розуміємо, тому продовжила своє навчання на тілесній терапії. Адже саме мовою тіла та мовою символів спілкується з нами наше позасвідоме. Це неймовірно цікава і дієва галузь психології, де я почерпнула для себе багато дієвих технік і практик.

Найбільше в роботі мені подобається як загоряються очі людини від інсайту, коли вона щось дізнається про себе, що їй не дозволяли бачити її психологічні захисти.  І тоді ми разом будуємо навики інших дій з урахуванням того, що довідалась про себе людина. Ці навики допомагають людини розширити стратегії поведінки, таким чином людина розширює свої можливості.

З любов’ю ваша Мар’яна Бенц!

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!