Чи можна надихати і мотивувати чоловіка? І як це слід робити?

  • Перш за все слід з’ясувати, наскільки чоловік здатний до надихання. Чи є в нього цілі, амбіції? Чи сформований його внутрішній стержень? Чи відбулась у нього ініціація з хлопчика в чоловіка? Інакше у нього може бути багато мрій, він може багато говорити, але зовсім не діяти.
  • Досить часто жінки підміняють поняття і хочуть змінити свого чоловіка, а не надихати. Для того, щоб не змінювати свого коханого, слід знати його, а не намагатися за допомогою нього задовольнити свої потреби чи жити в контакті зі своєю ілюзією про свого партнера. Часто жінки, бажаючи отримати статусність від чоловіка, виходячи заміж за слюсаря чи продавця, до прикладу, в надії, що він старатиметься й досягне омріяного статусу для неї (піде вчитись і здобуде вищу освіту, стане юристом тощо). А він просто слюсар чи продавець, і йому подобається робити те, що він робить.
  • Вірте в чоловіка, навіть тоді, коли він сам перестав у себе вірити. Пам’ятайте слова Ісуса: «Матимете віру в гірчичне зерно, і зможете звернути гори». І напевно в цьому вся правда, коли кажуть, що успіх чоловіка залежить від того, яка в нього жінка. А якщо точніше, від її віри в нього.
  • Служіть чоловікові з позиції королеви, а не жертви чи мами. А це означає, що спершу ви вибираєте себе, любите себе. Не розчиняйтеся в чоловікові на 100%. Зберігайте свою ідентичність, власні межі й кордони, заявляйте про свої потреби, вчіться просити.
  • Не радьте своєму чоловікові, якщо він вас того не просить. Якщо чоловік без вашої згоди нічого не робить, задумайтеся! Спонукайте його приймати рішення самому. Підбадьорюйте його, а коли він помиляється — мовчіть.
  • Щоб надихати чоловіка, натискайте на «кнопку» самореалізація чи потенція.  Для чоловіка важливий успіх і визнання у власній справі. І якщо у нього невдача у чомусь, і в нього опускаються руки, то краще конфронтуйте, а не жалійте чи радьте, як йому щось робити. Якщо у нього, до прикладу, проблеми на роботі, і в нього опустилися руки, скажіть щось на кшталт: правильно, не запускай у виробництво цей товар (не берися за цей проект), ось фірма Х це вже робить доволі добре (конкурент Х це зробить за тебе). Усе, вважайте справу зробленою: ви запустили в ньому ПРАВИЛЬНІ процеси. Головне — зробити це з правильною інтонацією, без ноток знущання, а з щирою дитячою безпосередністю.
  • Чоловік — наше дзеркало. Коли щось іде не так, зрозумійте, що він віддзеркалює вам. Якщо він боїться, то віддзеркалює ваші страхи, до прикладу.
  • Будьте в стані наповненості. Для того самі турбуйтеся про те, як ви наповнюватимете свої резервуари щастя, задоволення й любові. Складіть собі список тих джерел наповнення, які ви виконуватимете для себе щодня; раз чи двічі на тиждень; раз на місяць; раз у квартал; раз у півроку; раз у рік.

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!