Чому важливо знати свій рід?

Робота з родом. Чому так важливо налагоджувати контакт з родом? І чому робота з історією наших предків є важливою для нас?

Наш рід – це не тільки наші батьки, бабусі і дідусі. Рід складається з незліченної кількості наших предків.  Всі вони своїми думками і вчинками на протязі своїх життів формували родову інформацію. Родова  інформація буває різною. У кожного з наших предків було своє життя – з радощами і перемогами, любов’ю, народженням дітей, тривогами, страхами, образами, гнівом…… Все це записано в пам’яті роду. Негативні вчинки  наших предків сформували негативні родові програми. Родова інформація переходить до нас по спадковості, так само як риси обличчя і тіло будова і безпосередньо може впливати на події нашого життя.

 Як родова інформація передається нам?  Певне ставлення про себе і про навколишній світ ми отримуємо вже при народженні. Воно передається нам підсвідомо від наших батьків. У підсвідомості зберігається вся інформація про наше життя і про життя наших предків.  У більшості своїх випадків ми копіюємо програми наших батьків з невеличкою поправкою на час в який живемо.

Отже, як працювати з родом?

Поговоріть з  найстаршою людиною свого роду по материнській та батьківській лінії. Зберіть всю доступну інформацію Опитування своїх родичів проведіть звертаючи увагу на наступні аспекти:

  1. Матеріальне благополуччя. У загальних рисах відзначити фінансовий стан: бідність, середній достаток, багацтво сімї. А також майнові відносини між родичами.
  2. Діти. Чи народжувались вони і в якій кількості? чи були вони здорові і щасливі? Чи були дитячі смерті і чи були мертвонароджені діти.
  3. Любов. Чи створювалися сімї по любові. Чи була присутня в сімях Безумовна любов, це така, що – «люблю тебе тому, що ти є», а не за щось.
  4. Сімейні Цінності. Що було найважливішим для людей роду? Чи були зради, розлучення. Чи були в роду чоловіки і жінки, які повністю реалізували себе в плані сімейного благополуччя. Тут також слід звернути увагу на те як розставляли в сім’ях пріоритети. Кого любили жінки/чоловіки роду в першу чергу (себе, дітей, подружнього партнера чи батьків)?
  5. Здоров’я. Чи були повністю здорові чоловіки і жінки, який спосіб життя вели? Якщо не було повністю здорових, то якитми хронічними захворюваннями хворіли? Від чого люди вмирали. Та середня тривалість життя?
  6. Самореалізація і процвітання – чи були люди, які повністю реалізувалися у професії, творили із задоволенням. Які сильні сторони, таланти та вміння були притаманні кожному члену роду? Аналіз цієї сторони життя роду особливо стане в нагоді, якщо ви зараз перебуваєте в нерішучості щодо свого місця в житті або свого роду занять.

 По кожному пункту намагайтеся відзначити тих людей в своєму роду, які позитивно або негативно вплинули на розвиток роду в тому чи іншому аспекті .

По можливості, записуйте на диктофон розмову з рідними, щоб надалі мати можливість повернутися до розмови.

Можливо, вам доведеться торкнутися «хворих» місць сімейної історії. Намагайтеся бути більше слухачем і спостерігачем. Ставтеся до одержуваної інформації з прийняттям, ваша мета – зібрати якомога більше інформації.

Проаналізуйте зібрану інформацію і зіставте її зі своїм життям і найгострішими нинішніми проблемами.

Для чого працювати з родом? Історії життя наших предків можуть розказати нам про те, що ми можливо, відмовляємось бачити в своєму житті. Можуть підказати вирішення своїх проблем, наповнити натхненням, сміливістю чи підказати як робити не варто. Робота з родом дає ключ до досвіду предків. Усвідомлення важливості роботи з родом, і дослідження своєї сімейної історії сама по собі, дає величезну підтримку і відчуття сили. Адже наш рід  це наша потужна коренева система, з якої ми отримуємо енергію, інформацію, досвід.

Comments

comments

 

Вам також може сподобатись:

See all posts

Додавайтесь в друзі!